Novinky

Mezinárodní Studentský Ples a Mezinárodní Vzdělávací Veletrh Žofín Praha 24.3.2015

04.03.2015

Slavia pojišťovna podporuje čtvrtý ročník Mezinárodního Studentského Plesu a Mezinárodní Vzdělávací Veltrh na Žofíně.

A máme pro vás vstupenky!  Pro každého, kdo na pobočce Revoluční 1, Slavia pojišťovny uzavře smlouvu na zdravotní pojištění pro cizince na dobu delší než 6 měsíců, máme vstupenku zdarma. Platnost akce od 16. 3. do 24. 3. 2015.

Mezinárodní Studentský Ples – je největším a nejprestižnějším plesem mezi studenty a univerzitami Prahy, který se pořádá již čtvrtý rok. Tento ples je organizován pro 1200 návštěvníků, včetně 300 VIP hostů. Mezinárodní Studentský Ples bude zahájen 24. března 2015 v historickém paláci Žofín. Palác byl vybudován v novorenesančním stylu v letech 1836-1837 a je považován za jedno z nejkrásnějších architektonických skvostů nacházejících se v centru Prahy. Není žádnou náhodou, že se tento ples bude konat přímo v tomto paláci, který se nachází na romantickém ostrově s parkem, odkud je vidět nádherné panorama historického města Prahy. Večerní program je připraven ve dvou prostorných sálech, které zdobí původní malířské a štukové výzdoby stropů. Mezinárodní Studentský Ples, se svým místem provedení a večerním programem, nabízí nezapomenutelné okamžiky, odkud si odnesete ty nejnádhernější vzpomínky. Plesový program je složen tak, že Vás ze začátku dostane do dob klasických tradicí evropského aristokratického života, a harmonicky přenese do prvků moderní kultury. Pořádaný program bude probíhat ve dvou sálech paláce, mezi kterýmiž je volný přístup pro všechny návštěvníky. Plesu ze zúčastní významní politici a diplomaté z různých zemí, vedení českých a mezinárodních vzdělávacích institucí, představitelé médií, zástupci velkých podniků České republiky a dalších zemí.

Hlavním organizátorem plesu je Mezinárodní Svaz Mládeže, který již několik let pořádá velké události zaměřené na rozvoj kulturních, vzdělávacích, sportovních, humanitárních a dalších důležitých akcí pro navázání kontaktů mezi studenty z různých zemí světa, jejichž hlavním cílem je poznání jiných kultur, pomoci jim k porozumění mezi sebou a zpevnění přátelství. Mezinárodní Svaz Mládeže spolu s provozovatelem televizní společností AMIK je za posledních 8 let organizátorem KVN – Pohár Prahy.

Ve stejný den, 24. března 2015, taktéž v místě konání plesu v paláci Žofín, bude probíhat od 11:00 do 15:00 International Educational Fair – Mezinárodní Vzdělávací Veletrh. Studenti, kteří se zúčastní Mezinárodního Vzdělávacího Veletrhu, budou mít možnost se setkat osobně s představiteli světoznámých univerzit a jazykových škol, a z „první ruky“ dostat nejdůležitější informace o studijních programech, praxi, speciálních nabídkách, grantech a nových možnostech vzdělávaní nejen v zahraničí, ale i v České republice.

VELMI DŮLEŽITÉ! Vzhledem k omezené kapacitě míst pro účast na tomto Vzdělávacím Veletrhu, je potřeba aby se všichni zájemci včas zaregistrovali na  webu:

http://megaakce.com/workshop-reg.php

Po registraci následně dostanete potvrzení na email, který si prosím vytiskněte, což je automaticky vstupenkou na tento Mezinárodní Vzdělávací Veletrh.

17.02.2015

Jaro se blíží. Řidiči, dávejte pozor, srážek se zvěří přibývá.

Číst článek
18.03.2015

Slavia pojišťovna podporuje dámskou rally posádku

Číst článek
< Zpět na archiv článků
Zde se zobrazí výsledky vyhledávání