Novinky

Slavia pojišťovna mění poskytovatele asistenčních služeb

15.08.2016

Slavia pojišťovna změnila poskytovatele asistenčních služeb. Nově bude klientům, kteří se ocitnou v nouzi, pomáhat společnost Global assistance. Změna přinese komfortnější a kvalitnější služby pro všechny, kdo mají u Slavia pojišťovny sjednané povinné ručení, cestovní pojištění nebo zdravotní pojištění cizinců.

V průběhu srpna se poskytovatelem asistenčních služeb Slavia pojišťovny stala společnost Global assistance, jedna z nejsilnějších asistenčních společností u nás. Poskytuje široké spektrum služeb nejen na území ČR, ale motoristům také v rámci Evropy a cestovatelům v případě zdravotních komplikací kdekoliv na světě. Klientům Slavia pojišťovny je rychlá a účinná asistence k dispozici 24 hodin denně na telefonním čísle 1224 a pro asistenci v zahraničí:

Autopojištění +420 255 790 260

Cestovní pojištění +420 255 790 261

Zdravotní pojištění cizinců +420 255 790 262

Řidiči, využívající povinné ručení Slavia pojišťovny, mají v současné době k dispozici komplexní služby pro motoristy ve dvou variantách. Asistence pro motorová vozidla do 3,5 t zahrnuje také služby pro majitele motocyklů. Řidičům poskytuje například opravu vozidla po odtažení do servisu s limitem 3 000 Kč a v případě, že je vozidlo opravitelné v den vzniku poruchy, hradí klient pouze použitý materiál a díly. Široký rozsah služeb nabízí nová asistence také pro automobily nad 3,5 tuny. Pomoc zahrnuje kromě vyproštění a odtahu vozidla například přeložení nákladu. V případě poruchy nebo nehody, která se stane více než 50 km od bydliště, mají motoristé na výběr ubytování zdarma až na 2 noci, náhradní automobil až na 2 dny zdarma, případně jízdenky či letenky pro pokračování v cestě. Od letošního podzimu navíc přibude další rozšíření poskytovaných služeb o exkluzivní varianty.

Cestovní pojištění poskytne prostřednictvím nové asistence účinnou pomoc při hlášení nemoci či úrazu v zahraničí, zajistí výběr a komunikaci se zdravotnickým zařízením a pomůže například i s překonáním jazykové bariéry nebo zajištěním převozu zpět do ČR.

Cizincům, kteří mají u Slavia pojišťovny sjednané zdravotní pojištění, nová asistenční služba pomůže překonat jazykovou bariéru, nahlásit nemoci a úrazy v ČR i v zahraničí, vyhledat zdravotnické zařízení a v případě potřeby zprostředkuje repatriaci či další služby. Zároveň budou pracovníci Global assistance k dispozici také zdravotnickým zařízením pro hlášení hospitalizace a ošetření klientů, konzultace postupu léčby či garance její úhrady.

19.07.2016

Plánujete dovolenou na kole? Myslete na zabezpečení v případě nehody

Číst článek
19.08.2016

Finanční způsobilost dopravce

Číst článek
< Zpět na archiv článků
Zde se zobrazí výsledky vyhledávání