Vážení klienti, jsme tady stále pro Vás a Vaše požadavky jsme připraveni řešit jak on-line či telefonicky na zákaznické lince, tak osobně na našich pobočkách, které i v rámci vládních omezení fungují nadále a dodržují veškerá hygienická doporučení včetně vybavení hygienickými prostředky, abychom chránili zdraví Vás, našich klientů, i našich zaměstnanců. Doporučujeme využít možnosti rezervace termínu na jedné z našich poboček. Více informací k rezervačnímu systému najdete ZDE.

Novinky

VIDEO: Jak se vyráběl pohár pro vítěze 130. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou

30.09.2020

Slavia pojišťovna, jako titulární partner prestižní Velké pardubické, již druhým rokem podporuje tento tradiční podzimní dostihový den. Letos se měl konat již 130. ročník, nicméně zda koně letos poběží, není zcela jisté.

Generální ředitel Slavia pojišťovny pan Karel Waisser v krátké reportáži říká, jak se tyto dva symboly české tradice, kterými Velká pardubická i naše ryze česká pojišťovna určitě jsou, spojily dohromady. Zároveň popisuje, jak probíhal vznik ručně vyráběného poháru, který je z dílen taktéž ryze české sklárny Crystal Glamour. Výroba probíhá až několik týdnů, je výsledkem čistě manuální a detailní práce, skládající se z foukání dvou samostatných částí poháru, následně jejich broušení a je zakončené ručním malováním. To vše také utváří symbol tradice, který si vítěz Velké pardubické zaslouží.

Tento unikátní pohár si můžete osobně prohlédnout na naší pobočce v Pardubicích v Machoňově pasáži, kde bude až do poloviny října vystaven.

Nejen to najdete ve videu, které můžete zhlédnout zde:

01.10.2020

Bude 130. Velká pardubická? Dostihový spolek shrnuje situaci

Číst článek
< Zpět na archiv článků
Zde se zobrazí výsledky vyhledávání