Novinky

Vítěz Velké pardubické Pavel Složil, mladší získal novinku od Slavia pojišťovny

29.11.2021

Prvním majitelem zbrusu nového pojištění úrazu a nemoci PRO Zdraví od Slavia pojišťovny se stal vítěz letošní 131. Velké pardubické Pavel Složil, mladší. Do Slavie, která je už několik let spojena s nejtěžším evropským dostihem, dorazil i se svým synem Filipem Elliotem, kterého měl také na stupních vítězů na pardubickém závodišti. PRO Zdraví ocenil, protože si dobře uvědomuje, že více než polovina všech závažných úrazů se lidem stává při docela obyčejných činnostech, nejčastěji v domácnosti. V případě onemocnění chrání jak jednotlivce, tak i celé rodiny, již po dvou měsících od uzavření pojistky.

Pavel Složil ml. se synem Filipem Elliotem ve Slavia pojišťovně

Na rozdíl od podobných produktů u konkurence poskytuje PRO Zdraví denní odškodné za léčení úrazu a dorovnání obvyklého příjmu při pracovní neschopnosti. Přináší finanční jistoty po téměř třech desítkách závažných chorob, při trvalých následcích a týká se i smrti úrazem či v důsledku nemoci. Automatickou součástí jsou zde také služby Asistenta pro zdravý život, které zahrnují například výživového poradce, životního kouče, fyzioterapeuta či psychologa.

Moderní přístup k tradičním hodnotám je slogan, který platí jak pro Slavia pojišťovnu, tak i pro Velkou pardubickou. Nejtěžší evropský dostih je totiž také událostí s nejdelší sportovní tradicí v Česku. Jeho první ročník se jel v roce 1874, tedy pouhých šest let po vzniku Slavia pojišťovny, jejíž jméno má dnes v názvu.


Tisková zpráva ke stažení ZDE
23.11.2021

Slavia pojišťovna představila novinku. Pojištění úrazu a nemoci PRO Zdraví obsahuje vychytávky, které doposud na trhu nenajdete

Číst článek
01.12.2021

Pro řidiče: Zima je tady. Nezapomněli jste na něco?

Číst článek
< Zpět na archiv článků
Zde se zobrazí výsledky vyhledávání