Pojištění finanční opravy poskytnuté dotace

Novinka na českém trhu

Financování projektů z prostředků Evropské unie příjemcům vedle potřebných finančních prostředků přináší i nemalé starosti spojené s jejich čerpáním.

Při kontrole využití poskytnutých finančních prostředků může příslušný orgán pověřený dohledem dospět k závěru, že příjemce dotace porušil podmínky, za kterých mu dotace byla poskytnuta, a původně přislíbené finanční prostředky krátí, nevyplatí, případně požaduje vrácení již vyplacených prostředků.

Toto opatření může žadatele postavit do tíživé finanční situace.

Slavia pojišťovna a.s. jako první na českém trhu přichází s pojištěním finanční opravy poskytnuté dotace. Toto pojištění je určeno žadatelům o poskytnutí dotací z operačních programů Evropské unie.

Pojištění je možné sjednat pro případ finanční opravy v důsledku pochybení vzniklých během realizace projektu a/nebo v důsledku nedodržení podmínek udržitelnosti projektu.

Soubory ke stažení

Užitečné rady

image

Ing. Lucie Ponertová

Ředitelka úseku underwritingu a zajištění

Jsem zodpovědná za řízení veškerých aktivit spojených s obchodní činností v oblasti průmyslového pojištění. Věřím, že zde zúročím své dlouholeté zkušenosti v oblasti pojišťovnictví, kde se pohybuji od roku 1998.

Telefon
+420 255 790 160
Zeptejte se mě
Nechte si zavolat zpět