Vážení klienti, jsme tady stále pro Vás a Vaše požadavky jsme připraveni řešit jak on-line či telefonicky na zákaznické lince, tak osobně na našich pobočkách, které i v rámci vládních omezení fungují nadále a dodržují veškerá hygienická doporučení včetně vybavení hygienickými prostředky, abychom chránili zdraví Vás, našich klientů, i našich zaměstnanců. Doporučujeme využít možnosti rezervace termínu na jedné z našich poboček. Více informací k rezervačnímu systému najdete ZDE.

Vážení klienti, dovolujeme si Vás upozornit, že produkt je platný pouze u dříve uzavřených smluv. Nově se již nesjednává. Děkujeme za pochopení.

Pojištění Bezkrevní léčba (bezkrevní medicína)

Bezkrevní léčba je trendem

Jde o zdravotnické úkony související s aplikací léčby bezkrevnými přípravky, kterými jsou nahrazovány běžně podávané transfuze. Lékařská praxe potvrzuje, že při podání transfuze existuje vždy určité riziko přenosu infekce žloutenky nebo HIV, imunologické riziko – alergická reakce aj. Ročně se při transfuzi nakazí několik desítek tisíc lidí.

Bezkrevní medicína je určena všem, kteří dávají přednost léčbě prostřednictvím bezkrevných přípravků před transfuzí krevních derivátů, ať již z důvodů hygienických, zdravotních, náboženských, osobních či z prosté obavy z přenosu infekce a nemocí. Navíc u pojištění Bezkrevní léčba máte možnost si připojistit smrt následkem úrazu, kdy výše pojistné částky bude vyplacena oprávněné osobě.

Slavia pojišťovna nabízí unikátní produkt pojištění Bezkrevní léčba všem, kteří se chtějí chránit před uvedenými riziky plynoucími z krevní transfuze a nechtějí se obávat finančního zatížení, které je s bezkrevní léčbou spojeno.

Další informace k bezkrevní léčbě

Pojistné částky pro pojištění bezkrevní léčba

Újma na zdraví
Dospělý30 000 Kč60 000 Kč
Dítě30 000 Kč60 000 Kč
Smrt úrazem
Dospělý60 000 Kč100 000 Kč200 000 Kč

Okamžitá pomoc
a Asistenční služby

Pro případ nehody i při potřebě pomoci z celého světa

Asistence v češtině: +420 255 790 261

STALA SE ŠKODA, CO TEĎ?

Co dělat v případě škody

Záleží nám na Vaší spokojenosti.
Uděláme pro Vás první poslední
.

> >
Zde se zobrazí výsledky vyhledávání